Γνωστοποιεῖται ὅτι τήν Πέμπτη 20 Ἰουλίου ἐ.ἔ. καί ὥρα 19:00, στόν Ἐπισκοπικό Ναό Πολυστύλου, στόν ἀρχαιολογικό χῶρο τῶν ἀρχαίων Ἀβδήρων, θά τελεσθεῖ Μέγας Ἑσπερινός χοροστατοῦντος τοῦ Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Ξάνθης καί Περιθεωρίου κ.κ. Παντελεήμονος.
![](https://resources.blogblog.com/img/icon18_edit_allbkg.gif)
Μέγας εσπερινός την Πέμπτη στον Επισκοπικό Ναό Πολυστύλου
Γνωστοποιεῖται ὅτι τήν Πέμπτη 20 Ἰουλίου ἐ.ἔ. καί ὥρα 19:00, στόν Ἐπισκοπικό Ναό Πολυστύλου, στόν ἀρχαιολογικό χῶρο τῶν ἀρχαίων Ἀβδήρων, θά τελεσθεῖ Μέγας Ἑσπερινός χοροστατοῦντος τοῦ Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Ξάνθης καί Περιθεωρίου κ.κ. Παντελεήμονος.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου