Με έργο κι όχι με...λόγια και στείρες αντιπαραθέσεις, απάντησε για μια ακόμη φορά ο Δήμαρχος Αβδήρων Γιώργος Τσιτιρίδης, αφού παρέδωσε δυο ακόμη Παιδικές χαρές, σε μικρούς οικισμούς του Δήμου Αβδήρων και συγκεκριμένα στην Γκιώνα και το Αυξέντιο.
- Χαρακτηριστική και η παρακάτω ανάρτηση:
- Politessedrasi Avdera· - Γιώργος Τσιτιρίδης
Σε δύο από τους μικρότερους οικισμούς του Δήμου Αβδήρων, τη Γκιώνα και το Αυξέντιο, από σήμερα (30/4/2023) όλα τα μικρά παιδιά μπορούν να παίξουν σε νέες πιστοποιημένες παιδικές χαρές.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwqMuhfdpdWbRiAdvtwTzonNQNzoXLP-LDqbPiSCoqT0uC5aDZT93bedDJWyMD7rxO4_4SnnOs--mlx-8JWqXwJ6392wNuYe_Res0xQcieJzL3_n98YWJneK6mMZClt4N1eHiH3S8HgEttdW6Dz6_vOCkzGjkkUtX2d1msHYypSEtS6DE_bjFlaPKZAg/s16000/GIONA1A.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου