Για ακόμα μια χρονιά το αλληλέγγυο φροντιστήριο Kardelen καλεί καθηγητές διαφόρων ειδικοτήτων να στελεχώσουν το εγχείρημά του. Ειδικά σε μια περίοδο όπου η εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση γίνεται ολοένα και πιο δύσκολη, εμείς απαντάμε με αλληλεγγύη και στηρίζουμε όσους/-ες δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν στις διαρκώς αυξανόμενες απαιτήσεις!
![](https://resources.blogblog.com/img/icon18_edit_allbkg.gif)
ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΟ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ KARDELEN, ΞΑΝΘΗΣ: ΚΑΛΕΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ
Για ακόμα μια χρονιά το αλληλέγγυο φροντιστήριο Kardelen καλεί καθηγητές διαφόρων ειδικοτήτων να στελεχώσουν το εγχείρημά του. Ειδικά σε μια περίοδο όπου η εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση γίνεται ολοένα και πιο δύσκολη, εμείς απαντάμε με αλληλεγγύη και στηρίζουμε όσους/-ες δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν στις διαρκώς αυξανόμενες απαιτήσεις!
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου