Μιλάμε για ένα άτομο που –όπως και ο πατέρας της Μάκης Δάγκας, όπως και η Αθηνά Σπάρταλη αλλά και ο αδελφός της που κατέβηκε υποψήφιος σύμβουλός του και εκλέχθηκε στην ΤΟΠΙΚΗ Δήμου Ξάνθης, τα έδωσε όλα για την εκλογή του.
Διαβάστε λοιπόν την ανάρτησή της στο fb (στις 29/3/2022) και δείτε πως ακόμη και τα πλέον «πιστά του» άτομα, αντιδρούν στην πλήρη ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ του για τη πόλη της Ξάνθης και τον Αθλητισμό της. Και φυσικά δείτε και κάποιες από τις φώτο:
- Pinelopi Dagka
- Αυτός είναι ο ελληνικός πολιτισμός… Απολαύστε!!
Elena Klaiber
Απίστευτο! Κανένα ίχνος ντροπής, Αλλά πρέπει εκείνη την ίδια στιγμή να τα προσβάλλεις και να τους πεις να τα πάνε από εκεί που τα φέρανε!
Kiriakos Chamalidis
Pinelopi Dagka αυτό είναι το επίπεδο μας, δυστυχώς.. έχουμε ότι μας αξίζει !! Από την δημοτική αρχή, μέχρι το γήπεδο...
Yiannis Poursanidis
Μη δείχνετε μόνο τις υπέροχες κερκίδες. Δείξτε κ το άριστο ταρτάν, τα φρεσκοβαμμένα κάγκελα, τα άψογα στρώματα, σκάμμα, τα εμπόδια…..
Pinelopi Dagka
Yiannis Poursanidis συγγνώμη κύριε Γιάννη βλέπετε τα σκουπίδια που υπάρχουν κάντε ζουμ. Είχε αγώνα το πρωί γι αυτό το ανέβασα!! Η λύπη μου είναι που τα έκαναν νέα παιδιά!!
- Nick Dirt
- να 'ναι καλα ο αερας
- Φίλιππος Γρούδος
Ελάτε να δείτε και την εικόνα που έχουν τα σχολεία των παιδιών μας και ο κος Δήμαρχος βολτάρει κοστουμαρισμένος χωρία να τρέχει κανένα πρόβλημα στην πόλη. Ελάτε να δείτε τα σχολεία απ'έξω και από μέσα και θα καταλάβετε!!!!!!!
Pinelopi Dagka
Φίλιππος Γρούδος συγγνώμη εδώ δεν φταίει ο Δήμος φταίνε τα παιδιά που δεν μάζεψαν τα σκουπίδια τους… Αυτά τα παιδιά κάθε χρόνο κάνουν περιβάλλοντικη αγωγή στο σχολείο αλλά το αποτέλεσμα μιλάει από μόνο του !!
- Αιμιλια Ικονιαδου
- Πληρωνουμε τα κορόιδα
- Pinelopi Dagka
- Αιμιλια Ικονιαδου τους καφέδες εννοείται;
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου